1. pl
  2. en

WYCHWYTYWANIE CO2

EMISJA ZERO - GWARANTOWANA

POCZUJ SIĘ EKSTRAMALNIE

W naszym świeżo zglobalizowanym świecie, możemy wykorzystać wszystkie szanse, jakie daje nam współczesna technologia. Możemy przezwyciężyć naszą pazerną naturę i rozegrać tę grę uczciwie, z korzyścią dla wszystkich.

Wysokiej jakości usuwanie dwutlenku węgla z powietrza przy użyciu technologii bezpośredniego wychwytywania i czystej energii odnawialnej. Zgodnie z najwyższymi standardami wiarygodna, oparta na nauce strategia zerowej emisji netto musi łączyć zarówno redukcję emisji, jak i aktywne usuwanie CO2 z atmosfery. Nasza technologia bezpośredniego wychwytywania dwutlenku węgla z powietrza z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii do zasilania reaktorów, w postaci mobilnych kontenerów fotowoltaicznych oraz turbin wodnych, usuwa nieunikniony i historyczny CO2 z powietrza.

TOPNIEJĄCE LODOWCE

Efekty topniejącego lodu będą odczuwalne nie tylko w Arktyce. Podnoszący się w konsekwencji poziom mórz grozi powodzią nawet w krajach tak odległych jak Malediwy, Bangladesz czy Holandia. Ten pewnego rodzaju efekt domina powoduje, że zmiany klimatyczne są problemem nie tylko regionalnym, ale i globalnym.

GALERIA

Masz pytania ? Propozycje ? Napisz do nas.

Odwiedź nas:

© 2024 Oraquel. All Rights Reserved